Strandmotiv

354496

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Strandmotiv, otydligt signerad, olja på duk, 45x34 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 13

Strandmotiv

Budhistorik (7 bud)
2266196
600
2266201
600
2266196
500
2265855
450
2265305

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.