Skåp 1800-talets andra hälft

354493

SKÅP, 1800-talets andra hälft, fanérat i valnöt, skulpterad dekor, höjd 155, 105x56 cm, nycklar finns

Fanérskador, sprickor, lösa delar medföljer, lösa delar saknas

Ändringar/tillägg
Nycklar finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 3

Skåp 1800-talets andra hälft

Budhistorik (10 bud)
2267236
1 400
2267241
1 300
2267236
2267239
2267236

Slutpris SEK:
1 400
141 EUR, 160 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.