Snedklaffsekretär 1700-tal

354492

SNEDKLAFFSEKRETÄR, 1700-tal, ek, locket med dekor av kompassros, beslag i mässing, höjd ca 105, 103x48 cm, nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Sprickor, omarbetad, ytskador

Möbler, Skåp, byråer

Rum 13

Snedklaffsekretär 1700-tal

Budhistorik (4 bud)

2257657
2257655
500
2257025
2255679

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.