Jedd garet

354487

JEDD GARET (född 1955): "Suspected incest", a tergo signerad, betitlad och daterad -85, akryl på duk 188x267 cm
Proveniens: Inköpt på Galleri Origrafica, Malmö 1988

Rum 2

Jedd garet

Budhistorik (5 bud)
2267215
850
2265666
2260705
550
2260312
2256769

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.