Lars Byström

354486

LARS BYSTRÖM (1940-2006): "Stilleben", signerad och daterad Lars Byström -79, olja på papper, 30x25 cm

Fack 16

Lars Byström
Budhistorik

2016-01-18 kl 13:00
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.