Slava Kliuchnikov

354484

SLAVA KLIUCHNIKOV (född 1956): Vargar, signerad Kliuchnikov, olja på duk, ca 80x80 cm

Rum 3

Slava Kliuchnikov

Budhistorik (12 bud)
2261610
3 800
2266627
3 600
2261610
3 400
2266625
3 200
2261610

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.