Birger Hjelm

354481

BIRGER HJELM (1901-1979): N0 2 Skogsgläntan, signerad Birger Hjelm, olja på pannå, ca 61x69 cm

Fack 12

Birger Hjelm

Budhistorik (12 bud)
2267421
1 600
2267423
2267421
2267414
2267414
600

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.