Dimitri Naida

354480

DIMITRI NAIDA (Ukraina, född 1969): Ballerina, signerad, olja på duk, ca 70x72 cm

Kanter med smärre färgbortfall

Rum 22

Dimitri Naida

Budhistorik (6 bud)
2266660
2263767
3 800
2261219
2261163
2256725

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.