Oljemålning

354478

OIDENTIFIERAD KONSNTÄR (1800-tal) Trädgårdslandet, otydligt signatur, olja på duk uppfodrad på pannå, 24x34 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 5

Oljemålning

Budhistorik (21 bud)
2266376
2265991
2265991
1 700
2266369
1 600
2265991
1 400

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.