Skrivbord och bankett 1800-talet slut

354468

SKRIVBORD, 1800-talets slut, nyrokoko, fanérat med valnöt, rik dekorerat, BANKETT, höjd ca 100 cm

Slitage, skador, dekorbortfall

Ändringar/tillägg
Lösa delar medföljer och finns att avhämta vid Utlämningen

Rum 5

Budhistorik (36 bud)
2266366
3 800
2266364
3 600
2266207
3 400
2266363
3 400
2266207
3 200

Slutpris SEK:
3 800
383 EUR, 435 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.