Golvljusstakar i mässing

354465

GOLVLJUSSTAKAR, 1 par, mässing, 1900-tal, med reliefdekor, höjd ca 65 cm

Slitage

Metall, Belysning

Rum 7

Golvljusstakar i mässing

Budhistorik (24 bud)
2266180
2 400
2266170
2266165
2265997
1 900
2266164
1 900

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.