Reinhold Ljunggren färglitografi

354462

REINHOLD LJUNGGREN (1920-2006): "Blommande vår", 1978, signerad R Ljunggren, 65/250, färglitografi, 45 x 30 cm

Tavelvagn 32

Budhistorik (7 bud)
2264705
550
2255509
500
2264704
500
2255509
450
2257232

Slutpris SEK:
550
55 EUR, 63 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.