Orientmatta

354461

ORIENTMATTA, semiantik, Turkmenistan, Yomut, ca 276x215 cm

Ställvis hårt slitage, mindre skador

Mattor/Textilier

Orientmatta

Budhistorik (30 bud)
2270825
2 800
2270820
2 600
2270823
2 600
2270820
2 400
2270817

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.