Oidentigierad konstnär oljemålning

354460

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1900-tal): Landskap med figurer och hus, signerad J Eriksson Norrby, olja på pannå, 60 x 110 cm

Smärre krackelyr

Tavelvagn 4

Budhistorik (1 bud)

2266506
2016-01-18 13:28:51

2016-01-18 kl 20:12
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.