Orientmatta

354459

ORIENTMATTA, old, Afghanistan, ca 400x268 cm

Jämnt slitage, mindre lagning, kant med slitage

Mattor/Textilier

Orientmatta

Budhistorik (7 bud)
2270476
2270244
1 400
2270238
1 300
2270243
2270238

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.