August Alex von Kotzebue

354457

AUGUST ALEX VON KOTZEBUE (1815-1889): Motiv med ryttare och lös häst, akvarell, signerad Alex:Kotsebue, 27x26 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 38

August Alex von Kotzebue

Budhistorik (13 bud)
2260274
3 200
2267101
3 200
2260274
2267100
2 800
2260274
2 600

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.