Oljemålning

354456

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (1800-tal): Mansporträtt, påskrift a tergo Målat af Georg Aachen, olja på duk, ca 63x49 cm

Konst, Äldre måleri

Tavelvagn 28

Oljemålning

Budhistorik (2 bud)

2265731
2260133

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.