Johan Johansson oljemålning

354455

JOHAN JOHANSSON (1879-1951): Damporträtt, signerad Joh. Johansson, olja på duk, ca 108 x 77 cm

Rum 22

Johan  Johansson oljemålning

Budhistorik (6 bud)
2259997
2 800
2266556
2 600
2259997
2 400
2266555
2259997

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.