Astri Bergman Taube

354454

ASTRI BERGMAN TAUBE (1898-1980): "Sjösala äng", akvarell, signerad och daterad Astri Bergman Taube 70, ca 32 x 40 cm

Fack 13

Astri Bergman Taube

Budhistorik (1 bud)

2267425
2016-01-18 21:01:39

2016-01-18 kl 21:45
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.