Astri Bergman-Taube

354453

ASTRI BERGMAN TAUBE (1898-1980): "Sjösala Tallar", akvarell, signerad och daterad Astri Bergman Taube 73, ca 37 x 55 cm

Fack 25

Astri Bergman-Taube

Budhistorik (3 bud)

2267200
2267135
2260098

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.