Arthur Bianchini Stockholm

354449

ARTHUR BIANCHINI (1869-1955), Fjällgatan mot Öster, Stockholm, signerad Arthur Bianchini, etikettmärkt a tergo med datering 1928, olja på duk, ca 45 x 59 cm

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Rum 6

Arthur Bianchini Stockholm

Budhistorik (13 bud)
2266227
2266222
3 600
2266077
2265277
2264464

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.