Maria Hedlund

354448

MARIA HEDLUND (född 1961): Bakre raden i nationalmuseums hörsal, signerad och daterad på baksidan Maria Hedlund 1997, 37x47 cm

Några mindre skador på fotots undersida

Konst, Fotografi, Nutida, Fotografi

Kundcenter

Maria Hedlund

Budhistorik (8 bud)
2264185
2258554
2258553
1 900
2258551
1 800
2258550
1 700

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.