Curt Hilfon

354447

CURT HILLFON (född 1943): Objekt, bemålad sjuanstol, signerad och daterad a tergo Curt Hillfon 6/3 -04, sitthöjd ca 47 cm

Enligt Uppgift: Köpt på Galleri Engström

Smärre ytskador

Konst, Skulpturer, Möbler, Design

Rum 4

Curt Hilfon

Budhistorik (2 bud)

2265946
2255241
600

Slutpris SEK:
81 EUR, 92 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.