Knut Gruva oljemålning

354441

KNUT GRUVA (1902-1981): Stilleben med blommor och spegel, signerad och daterad -45, olja på pannå, 45 x 37 cm

Tavelvagn 5

Knut Gruva oljemålning

Budhistorik (2 bud)

2266421
2266181

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.