Skulptur i gips

354438

SKULPTUR, signerad Petrus, patinerad gips, sittande kvinna på klippa, höjd 30 cm

Nagg

Konst, Skulpturer

Skulptur i gips

Budhistorik (25 bud)
2268768
4 200
2267898
2267898
2268766
2 800
2267898
1 900

Slutpris SEK:
4 200
423 EUR, 480 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.