Salvador Dali färglitografi

354435

SALVADOR DALI (Spanien, 1904-1989): ur Carmen 1970, signerad Dali, 80/125, färglitografi, 54 x 43 cm

Glasskada

Tavelvagn 16

Salvador Dali färglitografi
Budhistorik (17 bud)
2267473
2267258
2 800
2258852
2 600
2267256
2 600
2258852
2 400

Slutpris SEK:
302 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.