Knut Gruva oljemålning

354434

KNUT GRUVA (1902-1981): Interiör med runt bord, signerad och daterad -62, olja på pannå, 51 x 62 cm

Smärre färgbortfall

Tavelvagn 5

Knut Gruva oljemålning

Budhistorik (2 bud)

2260368
2260339

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.