Salvador Dali färglitografi

354433

SALVADOR DALI (Spanien, 1904-1989): ur Carmen 1970, signerad Dali, 80/125, färglitografi, 54 x 43 cm

Tavelvagn 16

Salvador Dali färglitografi
Budhistorik (23 bud)
2266523
2266525
3 800
2266523
3 400
2266519
3 200
2259496

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.