Märta Måås-Fjetterström

354431

MÄRTA MÅÅS-FJETTERSTRÖM, vävnad, inplock på linnebotten, signerad AB MMF, 40x43 cm

kantskador, skör botten

Mattor/Textilier, Väggbonader, Design

Monter 5

Märta Måås-Fjetterström

Budhistorik (6 bud)
2266414
650
2266579
600
2266414
550
2266143
500
2266143

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.