Salvador Dali färglitografi

354429

SALVADOR DALI (Spanien,1904-1989): ur Carmen: The Bullfighter's Song, 1970, signerad Dali, 80/125, färglitografi, 54 x 43 cm

Tavelvagn 16

Salvador Dali färglitografi
Budhistorik (17 bud)
2267542
2 800
2265166
2 600
2258855
2 400
2259250
2 400
2258855

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.