Albi Amelin färglitografi

354426

ALBIN AMELIN (1902-1975): Blomsterstilleben, signerad Amelin 54, färglitografi, 70 x 53 cm

Tavelvagn 16

Albi Amelin färglitografi

Budhistorik (2 bud)

2267454
2257456

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.