Bengt Landin färglitografier

354416

BENGT LANDIN (född 1933): (2) Figurkompositioner med fisk och flygplan, signerade Bengt Landin, HC resp 48/350, färglitografier, 53 x 76 resp 56 x 45 cm

Tavelvagn 16

Bengt Landin färglitografier

Budhistorik (8 bud)
2266379
900
2266601
850
2266379
2266595
750
2266379
600

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.