Lage Lindell färglitografi

354415

LAGE LINDELL (1920-1980): Figurkomposition, signerad Lage Lindell, 43/76, färglitografi, 25 x 99 cm

Fack 32

Lage Lindell färglitografi
Budhistorik (13 bud)
2266703
2 800
2266715
2 600
2266703
2 400
2266710
2266703

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.