Sven X-et Erixson färglitografi

354414

SVEN X-ET ERIXON (1899-1970): Skogslandskap, signerad X-et, 128/350, färglitografi, 47 x 67 cm

Tavelvagn 6

Budhistorik (1 bud)

2265082
2016-01-17 17:19:50

2016-01-18 kl 18:24
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.