Sideboard

354411

SIDEBOARD, 1950-tal, teakfanér, höjd ca 85, 138x48 cm

Slitage

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att hämta i Utlämningen

Rum 20

Sideboard

Budhistorik (11 bud)
2266742
4 600
2266709
4 400
2266598
4 200
2266564
2266569

Slutpris SEK:
4 600
463 EUR, 526 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.