Olle von Schewen oljemålning

354408

OLLE VON SCHEWEN (1908-1974): Blomsterstilleben, signerad och daterad Olle von Schewen 1942, olja på duk, 60 x 50 cm

Duken något ospänd

Tavelvagn 32

Olle von Schewen oljemålning

Budhistorik (1 bud)

2265264
2016-01-17 18:47:23

2016-01-17 kl 19:39
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.