Oljemålning

354406

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, Vårblommor, monogramsignerad och daterad SS 82, olja på duk, 19x23,5 cm

Krackeleringar

Konst, Äldre måleri

Fack 2

Oljemålning

Budhistorik (6 bud)
2262113
500
2264800
500
2262113
450
2264799
2262113

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.