Blomsterstilleben signerad AP

354405

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, blomsterstilleben, ristad monogramsignatur AP (möjligen Augusta Plageman), olja på pannå, 27x23 cm

Konst, Äldre måleri

Monter 7

Blomsterstilleben signerad AP

Budhistorik (12 bud)
2264857
2262137
1 900
2262136
1 800
2262135
1 700
2262134
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.