Laurents Jensens art oljemålning

354404

JOHAN LAURENTS JENSEN (1800-tal): hans art, Stilleben med blomster, olja på pannå, 18x25 cm

Uppfodrad

Konst, Äldre måleri

Monter 7

Budhistorik (15 bud)
2263947
3 400
2263504
3 200
2262985
2262125
2 800
2262124
2 600

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.