Spegel rokokostil

354403

SPEGEL, 1900-talets första hälft, rokokostil, förgylld, höjd 123 x 50 cm

Smärre sprickor

Diverse, Speglar

Rum 3

Spegel rokokostil

Budhistorik (16 bud)
2264839
950
2264819
900
2264837
900
2264819
850
2264627

Slutpris SEK:
950
96 EUR, 109 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.