Wilhelm Kåge

354399

WILHELM KÅGE (1889-1960): Kvinna, signerad o daterad Kåge 46, olja på pannå, 45x36 cm

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Geijersgatan 14, Göteborg

Wilhelm Kåge

Budhistorik (15 bud)
2288714
2288743
2288714
1 800
2288734
1 700
2288714

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 344 kr.