Gustav Rudberg oljemålning

354397

GUSTAV RUDBERG (1915-2001): "Morgondis Hven 67", signerad Rudberg, olja på duk, 84 x 65 cm

Tavelvagn 6

Gustav Rudberg oljemålning

Budhistorik (13 bud)
2264239
12 000
2264244
11 500
2264239
11 000
2264186
10 500
2264186
10 000

Slutpris SEK:
12 000
1 208 EUR, 1 373 USD
Utropspris SEK:
15 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.