Mona Huss Wallin oljemålning

354396

MONA HUSS WALLIN (född 1944): Fönsterinteriör med blommor och frukter, signerad M. Huss W-76, olja på duk, 120 x 96 cm

Mona Huss Wallin oljemålning

Budhistorik (34 bud)
2264496
11 500
2264488
11 000
2264495
11 000
2264488
10 500
2264487
10 000

Slutpris SEK:
11 500
1 158 EUR, 1 316 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.