Arthur Binachini oljemåling

354394

ARTUR BIANCHINI (1869-1955), Motiv från söder-Stockholm, signerad Arthur Bianchini, olja på duk, 49x60 cm;

Tavelvagn 6

Arthur Binachini oljemåling

Budhistorik (48 bud)
2264503
14 500
2264545
14 500
2264503
14 000
2264541
13 500
2264503
13 000

Slutpris SEK:
14 500
1 460 EUR, 1 659 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.