Mona Hus Wallin litografi Slussenvyn

354393

MONA HUSS WALLIN (född 1944): Vy över Slussen, Stockholm, signerad M. Huss Wallin1975, HC X/XL, färglitografi, 70x148 cm; inramad triptyk

Rum 9

Budhistorik (25 bud)
2265719
6 800
2265725
6 600
2265719
6 400
2265724
6 200
2265719
6 000

Slutpris SEK:
6 800
685 EUR, 778 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.