Stig Lindberg olja

354392

STIG LINDBERG (1916-1982): Utsikt, signerad och daterad Stig L -42, olja på pannå, ca 30x30 cm

Proveniens: Gåva till familjen Leyon från Stig Lindberg

Visas på Geijersgatan 14 i Göteborg

Mindre skada

Geijersgatan 14, Göteborg

Stig Lindberg olja

Budhistorik (13 bud)
2282525
2 400
2281181
1 600
2281138
2281137
750
2281136
700

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Göteborg. Transportpris från 458 kr.