Kaffeskedar silver

354390

KAFFESKEDAR, 6+5+2+1+1, UPPLÄGGNINGSSKEDAR 4 st, BAKELSESPADE, silver, varierande stämplar, bl.a. GAB, importstämplar, vikt ca 335 g

Slitage

Silver

Monter 2

Kaffeskedar silver

Budhistorik (1 bud)

2254093
2016-01-09 19:43:45

2016-01-17 kl 18:52
Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.