Bordsur empire

354388

BORDSUR, empire, 1800-talets början, förgylld mässing, dekor av yngling med lyra, höjd ca 41, längd 32 cm, nyckel finns

Slitage, bakstycke saknas

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid Utlämningen

Klockor/Ur

Kundcenter

Bordsur empire

Budhistorik (23 bud)
2265477
9 000
2265476
8 000
2265474
7 000
2265298
6 400
2265297
6 200

Slutpris SEK:
9 000
906 EUR, 1 030 USD
Utropspris SEK:
12 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.