Olle von Schewen oljemålning

354386

OLLE VON SCHEWEN (1908-1974): Fjällandskap, signerad O Schewen, olja på pannå, 36 x 44 cm

Tavelvagn 6

Olle von Schewen oljemålning

Budhistorik (5 bud)
2265388
500
2253879
450
2253435
2253878
2253435

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.