Pauli Partanen

354385

PAULI PARTANEN, vas i underfång, signerad och daterad Pauli Partanen -92, Finland, höjd ca 17 cm

Glas, Konstglas

Monter 5

Pauli Partanen

Budhistorik (3 bud)

2264774
2263915
2253335

Slutpris SEK:
40 EUR, 46 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.